Online Live Darts Games - Radikal Darts Players
Login
Je bent in: Home > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Competities voorzien vandaag

Competities voorzien vandaag 03/12/2022 Click om uit te zomen

Imbiss Liga

18:00:00  18:00:00
Thuis Team   Limited Edition   MEIN IMBISS_04-004, Nordrhein-westfalen

VS

Bezoekers Team   Diesel 4 ever   MEIN IMBISS_06-006, Nordrhein-westfalen)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   Merlin Darts   MEIN IMBISS_06-006, Nordrhein-westfalen

VS

Bezoekers Team   Überflieger   MEIN IMBISS_02-002, Nordrhein-westfalen)

MüTeGE 22 S

18:45:00  18:45:00
Thuis Team   Bier vor Bullseye   BüRGERHAUS_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Bezoekers Team   DieUnderground Young   UNDERGROUND_04-004, Nordrhein-westfalen)
19:45:00  19:45:00
Thuis Team   Verrückten 7   BüRGERHAUS_03-003, Nordrhein-westfalen

VS

Bezoekers Team   DC Lieberambrett   BEI KENAR_04-004, Niedersachsen)

1ª CAT. GRUPO A

15:00:00  15:00:00
Thuis Team   RÚSTICO DT   RUSTICO BAR-001, Castelo branco

VS

Bezoekers Team   OCEANÁRIO I   OCEANÁRIO CAPHÉ-001, Leiria)
16:30:00  16:30:00
Thuis Team   KATUS DARTS TEAM   CAFÉ KATUS-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   TEAM TREVOS 1   CAFÉ TREVOS-001, Leiria)
17:30:00  17:30:00
Thuis Team   CAFÉ ARTUR   CAFÉ ARTUR-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   RÚSTICO DT   RUSTICO BAR-001, Castelo branco)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   CEBOLA SURVIVORS   CEBOLA NET CAFFÉ-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   DOUBLE BULL   100 VICIUS-001, Lisboa)
21:00:00  21:00:00
Thuis Team   SANTANA BULL'S   SANTANA BAR-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   OCEANÁRIO I   OCEANÁRIO CAPHÉ-001, Leiria)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   CONQUILHA A   CAFÉ A CONQUILHA-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   #OLIOP'S   OLIOP'S BAR-001, Leiria)

1ª CAT. GRUPO B

17:00:00  17:00:00
Thuis Team   BANDIDOS   S.R.E.F.-001, Setúbal

VS

Bezoekers Team   OS 7 MAGNIFICOS   CAFE LAGOA-001, Santarém)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   KCT1R   100 VICIUS-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   CDC   CD CASCAIS-002, Lisboa)
18:30:00  18:30:00
Thuis Team   BAIRRO TEAM 2   P. N4 1-001, Évora

VS

Bezoekers Team   GRELHADOS BELIEVERS   OS GRELHADOS-001, Setúbal)
20:00:00  20:00:00
Thuis Team   GÉNIOS DECORVINIL   GÉNIOSDOBARALHO-001, Setúbal

VS

Bezoekers Team   NA T'KERO   KATE KERO 3-003, Lisboa)

2ª CATEGORIA

16:00:00  16:00:00
Thuis Team   BATE NO AVÔ   S.R.E.F.-001, Setúbal

VS

Bezoekers Team   GRAJ   GRAJ-001, Leiria)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   OS COXOS   ESTUDASSES SNACK-001, Castelo branco

VS

Bezoekers Team   CAMINHANTES   OS CAMINHANTES-001, Lisboa)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   FRAGATA SAGRES   CAFÉ FRAGATA-001, Setúbal

VS

Bezoekers Team   CIDADE NOVA DARTS   BAR CIDADE NOVA-001, Leiria)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   SANTANA DARTS   SANTANA BAR-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   FRAGATA   CAFÉ FRAGATA-001, Setúbal)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   CORETO DARTS   CORETO BAR-002, Setúbal

VS

Bezoekers Team   GRELHADOS   OS GRELHADOS-001, Setúbal)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   MODERNO TEAM   CAFÉ MODERNO-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   100 KILLERS   100 VICIUS-003, Lisboa)

3ª CAT. GRUPO A

17:00:00  17:00:00
Thuis Team   OS VETERANOS   REST. PRIMAVERA-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   OURO VERDE   OURO VERDE-001, Leiria)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   CAFE COOL   CAFE COOL-002, Santarém

VS

Bezoekers Team   TEAM TREVOS 2   CAFÉ TREVOS-001, Leiria)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   EUSÉBIOS DARTS   CAFÉ EUSÉBIOS-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   OS SARAMAGOS   BULL BAR-001, Leiria)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   MILÉNIO TEAM   MILENIO BAR-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   LEÕES DA MARINHA   NÚCLEO SCP-001, Leiria)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   CCRD ARRIMAL   C.C.R.D.ARRIMAL-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   AS PIGARÇAS   CAFE LAGOA-001, Santarém)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   AVENIDA 1   CAFÉ AVENIDA-001, Santarém

VS

Bezoekers Team   RAMBÓIA TEAM   B.A.-001, Leiria)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   RV DARTS 1   SETAS CLUB RV-002, portugal

VS

Bezoekers Team   SPOT 1   SPOT BAR-001, Lisboa)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   SCHOOL LOUNGE   SCHOOL LOUNGE-003, Leiria

VS

Bezoekers Team   OCEANÁRIO II   OCEANÁRIO CAPHÉ-001, Leiria)

3ª CAT. GRUPO B

17:00:00  17:00:00
Thuis Team   CAFE SARAIVA   CAFE SARAIVA-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   O ALENTEJANO   O ALENTEJANO-002, Lisboa)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   PENETRAS   CAFE O 17-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   ALBACORA DARTS   CAFÉ ALBACORA-001, Setúbal)
18:30:00  18:30:00
Thuis Team   TERTULIA DART'S   ASS. TERTULIAS-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   ULTIMA HORA   ULTIMA HORA-001, Santarém)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   BAIRRO TEAM 3   P. N4 1-001, Évora

VS

Bezoekers Team   ULTRAMINIS 2   ULTRAMINIS-002, Lisboa)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   ADFV   A.D.FIGUEIRÓ-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   S.C. BARQUINHA   S.C.DA BARQUINHA-001, Santarém)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   BATE NA AVÓ   S.R.E.F.-001, Setúbal

VS

Bezoekers Team   BOMBEIROS TEAM   BAR BOMBEIROS-002, Setúbal)
20:00:00  20:00:00
Thuis Team   INFERNO DA BICA A   A BICA-003, Lisboa

VS

Bezoekers Team   CAPITAL IMPERIAL   CAPITAL IMPERIAL-001, Leiria)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   CORETO BAR   CORETO BAR-002, Setúbal

VS

Bezoekers Team   CHINQUILHO   G.S.CHINQUILHO -001, Setúbal)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   ALDEANO   TERTULIA ALDEANO-001, Setúbal

VS

Bezoekers Team   RETIRO 1   CAFE RETIRO-001, Lisboa)

4ª CAT. GRUPO A

18:00:00  18:00:00
Thuis Team   TEAM INFANTE   CAFÉ INFANTE-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   OS COTAS   S.R. JARDOEIRA-001, Leiria)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   SPOT 4   SPOT BAR-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   CHAVE D'OURO   CHAVE D'OURO-001, Setúbal)
20:00:00  20:00:00
Thuis Team   SIR 1º MAIO S/ LIMIT   S.I.R. 1º MAIO-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   TEAM SCORPION   CAFÉ MARÉ ALTA-001, Coimbra)
20:00:00  20:00:00
Thuis Team   TABERNA DO BAIRRO   TAB. DO BAIRRO-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   DART PUNCH   CAFÉ TREVOS-001, Leiria)
21:00:00  21:00:00
Thuis Team   SL DART´S   SÃO LOURENÇO-002, Setúbal

VS

Bezoekers Team   LINHA   LINHA BAR-001, Leiria)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   CAFÉ O ALCAIDE   O ALCAIDE BAR-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   SIR 1º MAIO   S.I.R. 1º MAIO-001, Leiria)

4ª CAT. GRUPO B

17:00:00  17:00:00
Thuis Team   TASCA 40   TASCA DO 40-001, Santarém

VS

Bezoekers Team   RV DARTS 2   SETAS CLUB RV-002, portugal)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   A ROTUNDA   CAFE ROTUNDA-001, Évora

VS

Bezoekers Team   PELA CALADA DA NOITE   O ALENTEJANO-001, Lisboa)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   CAFE INACIO   REST INACIO-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   TEAM FIRE   ARMAZEM-001, Lisboa)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   LOUCOS DE LISBOA   KATE KERO 3-003, Lisboa

VS

Bezoekers Team   FULL HOUSE TEAM   FULL HOUSE-001, Lisboa)
20:00:00  20:00:00
Thuis Team   PARAKI 1   CAFE PARAKI-002, Santarém

VS

Bezoekers Team   FRANCOIS TEAM   FRANÇOIS-001, Lisboa)
20:30:00  20:30:00
Thuis Team   SL TEAM   SÃO LOURENÇO-002, Setúbal

VS

Bezoekers Team   ESTRELA TEAM 1   CAFÉ ESTRELA-002, Santarém)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   A CULPA É DA APPA   ASS. PAÇO ARCOS-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   BAIRRO TEAM 1   P. N4 1-001, Évora)

5ª CAT. GRUPO A

17:00:00  17:00:00
Thuis Team   CONQUILHA C   CAFÉ A CONQUILHA-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   PARAKI 2   CAFE PARAKI-002, Santarém)
17:00:00  17:00:00
Thuis Team   SALSAS CAFÉ   SALSAS CAFÉ-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   SANTANIX   SANTANA BAR-001, Leiria)
17:00:00  17:00:00
Thuis Team   TASQUINHA DA MARA   TASQ. DA MARA-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   KOBA   KOBA ICE COFFE-001, Santarém)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   AVENIDA 2   CAFÉ AVENIDA-001, Santarém

VS

Bezoekers Team   XAPANECAS   XAPANECAS CAFÉ-001, Leiria)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   CASA DA AVÓ   O SEU CANTINHO-002, Leiria

VS

Bezoekers Team   CAFÉ RAMIRO   CAFÉ RAMIRO-001, Leiria)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   ESTRELA TEAM 2   CAFÉ ESTRELA-002, Santarém

VS

Bezoekers Team   TEAM SILVÃ   CANTINHO SILVÂ-001, Santarém)
22:00:00  22:00:00
Thuis Team   SEU CANTINHO   O SEU CANTINHO-001, Leiria

VS

Bezoekers Team   OLIOP'S 5G   OLIOP'S BAR-003, Leiria)

5ª CAT. GRUPO B

17:00:00  17:00:00
Thuis Team   ACDR CARENQUE DARTS   ART`S KAFE-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   PAST. SÃO MIGUEL   PAST.SÃO MIGUEL-001, Setúbal)
17:00:00  17:00:00
Thuis Team   SANTOS VENDA NOVA   SANTOS F.C.-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   STRESS   O STRESS-001, Lisboa)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   FAMILIA TEAM   CAFE ARCADIA-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   MIRASINTRA   MIRA-SINTRA-001, Lisboa)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   O PARQUE   O PARQUE-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   G.S.CHINQUILHO LAVR.   G.S.CHINQUILHO -001, Setúbal)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   FAIRPLAY   FAIR PLAY-001, Santarém

VS

Bezoekers Team   INFERNO BICA B   A BICA-003, Lisboa)
19:00:00  19:00:00
Thuis Team   100 VIP   100 VICIUS-001, Lisboa

VS

Bezoekers Team   INFERNO BICA C   A BICA-003, Lisboa)
21:00:00  21:00:00
Thuis Team   BURLADERO   TERTULIA BURLAD.-001, Setúbal

VS

Bezoekers Team   SONHO   CAFÉ O SONHO-001, Lisboa)

LIGA SABADO 22/23

18:00:00  18:00:00
Thuis Team   TINGLADO   BAR TINGLADO-001, Barcelona

VS

Bezoekers Team   VALIRA   BAR VALIRA-001, Barcelona)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   MAGNIFIC   BAR MAGNIFIC-002, Barcelona

VS

Bezoekers Team   MESON DUQUE   MESON DUQUE-001, Barcelona)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   VANDALIA   BAR VANDALIA 1-001, Barcelona

VS

Bezoekers Team   N.C.PARK D   N.C.PARK 1-001, Barcelona)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   N.C.PARK A   N.C.PARK 1-001, Barcelona

VS

Bezoekers Team   N.C.PARK C   N.C.PARK 1-001, Barcelona)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   N.C.PARK B   N.C.PARK 3-003, Barcelona

VS

Bezoekers Team   ALHAMA   BAR ALHAMA-002, Barcelona)

9. BWA Cup Finale

18:00:00  18:00:00
Thuis Team   PAT   SPORTSBAR_05-005, Bayern

VS

Bezoekers Team   Steff   AVENGERS DART_04-004, Bayern)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   ILONA   SPORTSBAR_05-005, Bayern

VS

Bezoekers Team   HUNTER   SPORTSBAR_05-005, Bayern)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   Fabian   SPORTSBAR_04-004, Bayern

VS

Bezoekers Team   God   SPORTSBAR_05-005, Bayern)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   HATE   SPORTSBAR_05-005, Bayern

VS

Bezoekers Team   FRANCIS   SPORTSBAR_05-005, Bayern)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   DODO   JOKER´S REGEN_5-005, Bayern

VS

Bezoekers Team   MONSTER   JOKER´S REGEN_5-005, Bayern)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   Schmale   AVENGERS DART_04-004, Bayern

VS

Bezoekers Team   ZITRONE   AVENGERS DART_03-003, Bayern)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   BLADE   JOKER´S REGEN_3-003, Bayern

VS

Bezoekers Team   DA MITLER   JOKER´S REGEN_5-005, Bayern)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   Habedere   JOKER´S REGEN_3-003, Bayern

VS

Bezoekers Team   DIMITRIOS   JOKER´S REGEN_5-005, Bayern)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   Riddler   JOKER´S REGEN_5-005, Bayern

VS

Bezoekers Team   DAMIEN   JOKER´S REGEN_5-005, Bayern)
18:00:00  18:00:00
Thuis Team   Lulu   JOKER´S REGEN_5-005, Bayern

VS

Bezoekers Team   TOM   SPORTSBAR_05-005, Bayern)
18:10:00  18:10:00
Thuis Team   Steffi   SPORTSBAR_05-005, Bayern

VS

Bezoekers Team   SASCH   JOKER´S REGEN_5-005, Bayern)
18:10:00  18:10:00
Thuis Team   JOKER   JOKER´S REGEN_4-004, Bayern

VS

Bezoekers Team   VIPER   SPORTSBAR_05-005, Bayern)
18:10:00  18:10:00
Thuis Team   Spiessbert   SPORTSBAR_05-005, Bayern

VS

Bezoekers Team   Destroyer   LIBERTY CENTER_4, Bayern)
18:10:00  18:10:00
Thuis Team   The Power   SPORTSBAR_05-005, Bayern

VS

Bezoekers Team   ABRAMO   LIBERTY CENTER_2-002, Bayern)

34.HavelCup Finale 3

15:00:00  15:00:00
Thuis Team   ADDI   MELODY_01-001, Berlin

VS

Bezoekers Team   TOMMYNATOR   GOLDFISCH_02-002, Berlin)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   Mr.D   DAS BüDCHEN_01, Thüringen

VS

Bezoekers Team   NO NAME   DART LOUNGE_03, Niedersachsen)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   Dissi   OLD PUB_01, Rheinland-pfalz

VS

Bezoekers Team   JOHNNY   LATERNCHEN_01, Nordrhein-westfalen)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   SCHAPPE   BILLCAFEEFFET_01-001, Nordrhein-westfalen

VS

Bezoekers Team   NESCHO   KUHWEIHER_03, Bayern)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   GRÜNI   MATRIXX_01, Hessen

VS

Bezoekers Team   Dampflok   BILLCAFEEFFET_04-004, Nordrhein-westfalen)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   MUECKE   WICKUELER ECK_03-003, Nordrhein-westfalen

VS

Bezoekers Team   Niels   BREAK POINT_03-003, Nordrhein-westfalen)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   BLOCKI   ROHRECK_02-002, Berlin

VS

Bezoekers Team   MIMI   MATRIXX_02-002, Hessen)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   MARKUS   BIERSTIEFEL_04-004, Baden-württemberg

VS

Bezoekers Team   Tie   WICKUELER ECK_03-003, Nordrhein-westfalen)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   RICO   BERLINSPORTV_01, Berlin

VS

Bezoekers Team   SAMY   BIERSTIEFEL_05-005, Baden-württemberg)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   INGE   BREAK POINT_04, Nordrhein-westfalen

VS

Bezoekers Team   EYNUR   WUNDER BAR_01, Schleswig-holstein)
15:00:00  15:00:00
Thuis Team   OPA   WICKUELER ECK_03-003, Nordrhein-westfalen

VS

Bezoekers Team   PETER   GOLDFISCH_02-002, Berlin)
15:12:00  15:12:00
Thuis Team   Jan   MATRIXX_01-001, Hessen

VS

Bezoekers Team   Captain   WICKUELER ECK_03-003, Nordrhein-westfalen)
15:12:00  15:12:00
Thuis Team   DER PIET   GOLDFISCH_02-002, Berlin

VS

Bezoekers Team   STREUER   SPORTSBLIBERO_01, Berlin)
15:12:00  15:12:00
Thuis Team   RITTER   ROHRECK_02-002, Berlin

VS

Bezoekers Team   La Bomba   E-DARTSPORTAR_01-001, Nordrhein-westfalen)
15:13:00  15:13:00
Thuis Team   LOKO   BIERSTIEFEL_03-003, Baden-württemberg

VS

Bezoekers Team   FLORI   ALTER BAAZI_04, Bayern)
15:24:00  15:24:00
Thuis Team   Bulldog   BILLCAFEEFFET_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Bezoekers Team   FABS   WICKUELER ECK_03, Nordrhein-westfalen)

ADA YEC FRI LVL 1

03:01:00  03:01:00
Thuis Team   Kevin F - Tate D   HARVESTER 2-001, Tennessee

VS

Bezoekers Team   B*Kris S - Josh R   SHUCKERS 3-003, Texas)

ADA YEC FRI LVL 2

03:06:00  03:06:00
Thuis Team   Paul R - Rich L   SHUCKERS 5-001, Texas

VS

Bezoekers Team   Tim W - Dale L   RIX-004, Texas)
Schema berekend met de volgende lokale tijd:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players The Best Community of Darts Players